Your Title Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

BİSTEK Nedir?

  • BİSTEK her bisiklet kullanıcısının kendi bisikletini rahatlıkla tamir edebilmesi ve bakımını yapması için oluşturulmuş bisiklet tamir istasyonlarıdır.
  • Bisiklet tamirini daha kolay yapabilmek için bisiklet selesini üst kısımdaki kollara asınız.
  • BİSTEK ile bisiklet kullanıcıları Gidon, Fren, Sele, Sepet ve Vites ayarı olmak üzere her türlü hassas ayarı yapabilirsiniz. ​
  • Ayrıca BİSTEKLERDE bulunan hava pompaları sayesinde bisiklet, bebek arabası, tekerlekli sandalye gibi tekerlekli araçların lastiklerinin hava basıncını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. 
  • Basınç göstergeli çift başlı hava pompasıyla lastiklerinizi kolaylıkla şişirebilirsiniz.
  • Paslanmaz çelik halatlara bağlı alet takımlarından ihtiyacınız olanı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Basit ve Güvenilir

BisTek’de kullanılan bütün malzemeler ve ekipmanlar sınıfnın en kaliteli ürünlerinden oluşmaktadır ve her yaştan insanın zorlanmadan kullanacağa bir dizayna sahiptir.

Özelleştirilebilir Tasarım

BisTek, dizaynı, farklı renk seçenekleri ve içerdiği ekipmanları bakımından isteğe özel üretilebilmektedir.BisTek kendini sürekli yenileyen, teknolojik ve kullanıcı dostu ürünler ile her yaştan insana hitap etmektedir.

BİSTEK Nasıl Çalışır?

Sizin belirlediğiniz noktalara kurulan tamir ve bakım istasyonları sayesinde, ihtiyacı olan herkes istediği zaman kolayca bisikletlerini tamir edebilecek ve lastiklerini şişirebilecektir.
Basit ve Hızlı Çözüm
Bisikletinizin tamire ihtiyacı olduğunda ya da lastiklerinizin havası indiğinde size en yakın BİSTEK istasyonu ile vakit ve para kaybetmeden bisikletinizi kendiniz kolayca tamir edebilirsiniz.
Bisiklet Kullanımını Teşvik
Bisiklet kullanımak sizin için en iyi ulaşım araçlarından birisidir. BisTek istasyonlarındaki tamir ve bakım aletleri ile yolunuza sorunsuz devam edebilirisiniz.
Çevre Dostu
Bisikletinizi daha aktif kullanmanıza yardımcı olmak için üretilen BisTek bisiklet tamir istasyonları ile sizde motorlu araç kullanımını azaltarak çevreye katkıda bulunacaksınız.
Güvenilir
BisTek sağlam dış yüzeyi ve çelik ekipman yapısı ile rahatlıkla her noktada kullanılabilir. Aynı zamanda kullanıcılar tarafından da herhangi bir olumsuzluğa meydan vermeyecek şekilde kaliteli ve uluslararası standartlara sahip ürünler içermektedir.

KURDUĞUMUZ BISTEK DURAĞI

DURAKLARIMIZI KULLANAN MUTLU MÜŞTERİ SAYISI

TAMAMLANMIŞ PROJE

HARCADIĞIMIZ SAAT

Sıkça Sorulan Sorular

BisTek Nedir?

BisTek; Bisiklet kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için Türkiye’nin bir çok yerine bisiklet tamir istasyonları kurarak bisiklet kullanımını teşvik eden bir girişimdir.

Anahtar Kelimeler / Bistek / Bisiklet Tamir  / Bisiklet Tamir İstasyonları

Bütçe Dostu

Farklı malzemelerden oluşan ve alternatif tasarımlar içeren BİSTEK’ler her bütçeye uygun ve erişilebilir fiyatlarladır.

BisTek Ürünleri nerelerde kullanılır?

BisTek ürünleri bisikletin olduğu heryerde, özellikle bisiklet kullanımının yoğun olduğu bölgelerde insanlara ücretsiz tamir erişimi sağlama amacıyla kullanılır.

Bisiklet Tamir İstasyon Fiyat / Bistek / Bisiklet Tamir  / Bisiklet Tamir İstasyonları

Her Mekana Uygun

Kurulumu 10 dk kadar süren BİSTEKler asfalt, beton, taş, toprak ve parke gibi her türlü zemine rahatlıkla monte edilebilir ve her türlü yerde kolaylıkla kullanılabilir.

Teslimat süresi ne kadar?

Standart ürünlerin siparişten itibaren 1 hafta içerisinde gönderimini sağlamaktayız. Bununla beraber isteğe özel üretilen ürünlerimiz 3 ila 4 hafta arasında elinize ulaşmaktadır.

Bisiklet Tamir İstasyon Fiyat / Bistek / Bisiklet Tamir  / Bisiklet Tamir İstasyonları

3 Haftada Teslim

Üretimi tamamen yerli olan BİSTEKlerin 3 hafta içerisinde Türkiye’nin her noktasına gönderim sağlanmaktadır.

Kaç farklı ürün çeşidi var?

Köşeli ve oval olmak üzere iki standart tipteki ürünlerimiz müşteri isteğine göre butik olarak da üretilmektedir.

Bisiklet Tamir İstasyon Fiyat / Bistek / Bisiklet Tamir  / Bisiklet Tamir İstasyonları

2 Tür, Onlarca Çeşit

Stand çeşidi, kullanılan malzeme, renk ve tasarımlarla 100’den fazla ürün çeşidi

Ürünlerimiz

BisTek Tamir İstasyonlarının fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz.

Mutlu Müşteriler

Son zamanlarda sitemiz için ortaya koyduğumuz en güzel işlerden biri oldu BİSTEK. Çocuklarımız Bistek sayesinde her an bisikletlerini tamir edebiliyor, tekerini şişirebiliyor. Hem velilerden hem de çocuklardan çok olumlu dönüşler aldım. Teşekkürler BİSTEK.

İsmail Öztürk (Elif Sitesi Yöneticisi)

Bistek sayesinde çocuklarım hem ihtiyaçlarını karşılayabiliyor hem de el becerilerini geliştiriyorlar. Eskiden en ufak bir tamirat için 35 km yol gitmem gerekiyordu. Şimdi ise tüm hizmetler ayağımızın altında, hem çok kullanışlı. İyi ki varsın BİSTEK.

Nilay Bozkurt (Çınar Tatil Köyü Sorumlusu)

Müşterilerimiz

15 + 8 =

BisTek Bisiklet Tamir İstasyonları